ייעוץ שיווקי

> ייעוץ שיווקי

 

חברת תוצאות מסייעת ליצירת אסטרטגיה שיווקית ולהובלת הארגון להטמעת אוריינטציה שיווקית ממוקדת מכירות בגישת ולהכילה בתוכנית השיווקית ,( go to the market ( GTM 

 • אנו מלווים את הבניה או השדרוג של הקונספט האסטרטגי ובניית ארכיטקטורת מותגים, דרך הפיתוח הקריאטיבי, 

העיצוב ויצירת התכנים, עד להטמעה עמוקה בארגון וליצירת כל האמצעים והעזרים לשיווק, תקשורת ומכירות.

 

 • אנו מסייעים לאיתור, מיפוי ומיצוי הזדמנויות בשוקים בארץ ובעולם להרחיב את הפעילות, להגדיל הכנסות ולמנף את 

מנועי הצמיחה תוך יצירת בידול מהותי ואסטרטגי ביניכם לבין המתחרים שלכם.

 

 • באמצעות הידע והניסיון שלנו אנו נעניק לכם מודלים, שיטות עבודה מומלצות (best practices) וכלים שיובילו את ההתמודדות עם אתגרים שיווקיים רבםי  שנוצרים כתוצאה משינויים בהתנהגות הצרכן, מורכבות תהליך הרכישה, והתחרות הגוברת.
   

 • באמצעות סקירה וחקירה של השווקים היעודים (אסטרטגית שוק), חברת תוצאות מסייעת במיתוג המוצר, במיצוב המוצר, בניתוח צינורות השיווק ומיפוי פלחי השוק ומובילה להגדרת צינורות השיווק האפקטיביים ביותר מול פלחי השוק הריווחים ביותר (RTM) בהתבסס על נכסי הארגון, המשאבים העומדים לרשותו ויתרונותיו היחסיים.
   

 • אוריינטציה שיווקית נכונה יוזמת ויוצרת הזדמנויות עסקיות, פותחת ערוצי מכירה, מתזמנת ביקושים ומניבה לקוחות פוטנציאליים למערך המכירות של הארגון, מאתרת את השותפים האסטרטגיים, המפיצים והסוכנים (החיצוניים) הנכונים ומעצימה את ההכנסות של כל משאבי המכירות שעומדים לרשות הארגון.
   

 • אנו מלווים את לקוחותינו במקסום התוצאות (ההכנסות) של מערך המכירות החל מגיוס אנשי המכירות המתאימים  ביותר לארגון באמצעות מודל גיוס תוצאתי ייחודי ובלעדי שאנו פיתחנו, דרך הדרכה ושדרוג אנשי המכירות הקיימים ועד השבחת תהליכי המכירה והעלאת אחוזי הסגירה באמצעות פירמידת התועלות (Pyramid Value) ובכל תהליכי ניהול הלקוחות (CRM).
   

חברת תוצאות מסייעת בהגדרת איכות השרות והפיכתו לכלי שיווקי. הגדרה ויישום של סטנדרטים גבוהים יוצרים חווית שרות ותמיכה הטכנית ללקוחות הארגון והיא מהווה מנוף שיווקי בעידן הרשתות החברתיות. הנחלת הגישה השרותית בכל רבדי הארגון תשפיע הן על המיתוג והמיצוב של הארגון ומוצריו.
 

הייעוץ השיווקי שלנו מספק תוצאות ללקוחות שלנו!

אייקון למאמרים 2.jpg
עוד אייקון.jpg
אייקון למאמר.jpg

צרו קשר לייעוץ שמביא איתו תוצאות!

 • Facebook